bulgariamagica.pl to miejsce w Sieci, dzięki któremu marketing staje się prosty!

Poznaj naszą redakcję

Dobry ortopeda w Warszawie

Mieszko Kamiński 0 komentarzy 2019-06-01
Dobry ortopeda w Warszawie

Urazy, kontuzje oraz bóle kończyn, bioder, kręgosłupa czy szyi są dosyć często spotykanymi dolegliwościami. Bardzo ważne jest właściwe rozpoznanie choroby oraz odpowiednie leczenie. Długie kolejki do lekarzy oraz rosnąca świadomość pacjentów sprawiają, że coraz więcej osób korzysta z prywatnej opieki. 

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Rehmedicon do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, oferując w pełni profesjonalną pomoc lekarską.  Placówka wykorzystuje innowacyjne metody leczenia i zaawansowany technologicznie sprzęt, dzięki którym możliwe jest przywrócenie chorego do pełnej sprawności.  Doświadczony ortopeda w Warszawie przed przystąpieniem do zabiegu korzysta również z nowoczesnych metod diagnostycznych. Pacjenci mogą liczyć także na troskliwą opiekę i wsparcie psychologiczne.

Badanie diagnostyczne przeprowadzane jest przy pomocy ultrasonografu. Placówka wykonuje m.in. USG: barku, kolana, stopy czy ręki. Prawidłowe zdiagnozowanie urazu pozwala na dobranie właściwej metody leczenia.

Klinika stosuje m.in. terapię z użyciem fali uderzeniowej. Jest to bardzo tania i bezinwazyjna metoda leczenia schorzeń i bólów: palców, kręgosłupa czy nadgarstka. Do leczenia stosuje się falę mechaniczną, której ciśnienie szybko rośnie do bardzo wysokich wartości . Jest to bardzo skuteczny i bezpieczny sposób na szybkie wyleczenie. Ośrodek stosuje też inne metody leczenia jak np. orthokine, podanie osocza bogatopłytkowego czy wiskosuplementację. Wszystkie nowatorskie sposoby leczenia przeprowadzane są z należytą starannością i dobierane indywidualnie do pacjenta.

Spodobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!