bulgariamagica.pl to miejsce w Sieci, dzięki któremu marketing staje się prosty!

Poznaj naszą redakcję

Który serwis toyoty w Poznaniu?

Mieszko Kamiński 0 komentarzy 2019-06-10
Który serwis toyoty w Poznaniu?

Najbardziej imponującą ofertą może poszczycić się Salon samochodów używanych LEXUS TOYOTA UKLEJA. Oprócz bogatej oferty sprzedażowej firma prowadzi także serwis Toyoty w Poznaniu. Klienci mogą liczyć na kompleksową obsługę zarówno w kwestiach związanych z szeroko pojętą mechaniką, jak i pracami blacharsko - lakierniczymi.

W skład przedsiębiorstwa wchodzi największy autoryzowany serwis w Wielkopolsce. Najnowocześniejszy sprzęt, wykwalifikowany zespół mechaników oraz dostęp do innowacyjnych technologii i najlepszych części to połączenie, które brzmi zdecydowanie zachęcająco.Tym bardziej że idzie w parze z najwyższej jakości obsługa klienta, poświadczoną certyfikatami.

Serwis mechaniczny oferuje przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne samochodów marki Toyota oraz innych marek, kompletną gamę badań technicznych, niezbędnych do otrzymania przeglądu (samochody osobowe, ciężarowe i specjalne o dmc do 3,5 tony) naprawy mechaniczne i elektryczne przy wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi diagnostycznych, serwis klimatyzacji, opon, a także pomoc drogową przy wykorzystaniu własnego holownika.

Serwis Blacharsko-lakierniczy to połączenie krótkich terminów i maksymalnego profesjonalizmu. Najlepsze części (dla aut Toyota, Lexus jedynie oryginalne), materiały lakiernicze i inne elementy naprawcze, naprawa przy użyciu innowacyjnych urządzeń i najwyższy standard usług - o to, na co mogą liczyć wszyscy klienci. W dodatku serwis współpracuje ze wszystkimi największymi towarzystwami ubezpieczeniowymi działającymi na terenie Polski.

Spodobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!