bulgariamagica.pl to miejsce w Sieci, dzięki któremu marketing staje się prosty!

Poznaj naszą redakcję

Przenośniki rolkowe

Leon Lis 0 komentarzy 2019-06-05
Przenośniki rolkowe

Dostarczanie skomplikowanych i zaawansowanych rozwiązań obejmujących automatyczne systemy transportu wewnętrznego to specjalność doświadczonej, działającej w branży od wielu lat, firmy PROMAG. Propozycja obejmuje przenośniki rolkowe, systemy przenośników, a także linie transportowe. Przedsiębiorstwo zajmuje się automatyzacją produkcji. Warto zaznaczyć, że wdrażane są coraz bardziej nowoczesne technologie, dzięki czemu, wraz z wykonywaniem kolejnych projektów, powiększa się jego know-how.

Jeżeli chodzi o przenośnik wałkowy, to nadaje się do transportowania niewysokich elementów, które nie ważą bardzo dużo, na przykład karton, skrzynki, płyty z drewna. Projektowanie tego rozwiązania odbywa się na podstawie indywidualnych wytycznych – parametry są uzależnione od rodzaju ładunku, który ma być przewożony. Z kolei przy użyciu dźwigu towarowego z powodzeniem można przewieźć palety pionowo na wybraną kondygnację. Ciekawe rozwiązanie stanowią roboty paletyzujące, dzięki którym sam proces paletyzacji przebiega dużo sprawniej.

Przedsiębiorstwo przykłada bardzo dużo uwagi do jakości. Oferowane produkty wpisują się we wszelkie wymagania, zarówno natury technicznej, jak i normatywnej czy estetycznej. Urządzeniom zapewniany jest stosowny, fachowy serwis, a także usługi konserwacyjne. Znakiem rozpoznawczym firmy jest umiejętne podchodzenie do indywidualnych potrzeb klientów, którym zapewniana jest obsługa kompleksowa, poczynając od przygotowania projektu, poprzez wytworzenie produktu, kończąc na jego montażu i uruchomieniu.

Spodobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!