bulgariamagica.pl to miejsce w Sieci, dzięki któremu marketing staje się prosty!

Poznaj naszą redakcję

Cena zakupu fotobudki

Leon Lis 0 komentarzy 2021-01-05
Cena zakupu fotobudki

Solidne i jakościowe konstrukcje wykonujące automatyczne fotografie produkuje i oferuje firma o nazwie Budka4u. Oferta kierowana jest głównie dla organizatorów imprez i zabaw, właścicieli sal i restauracji itd. Goście będą zachwyceni możliwościami owej atrakcji, a same zdjęcia staną się pretekstem do szalonej zabawy, a nie tylko pamiątką na przyszłość. Właścicielowi z kolei inwestycja szybko się zwróci. Szczególnie iż budka doskonale sprawdzi się na:

  • wieczorach panieńskich i kawalerskich,
  • weselach i jubileuszach,
  • studniówkach, osiemnastkach,
  • imprezach firmowych i koleżeńskich.

Jej użycie jest bardzo proste. Tak naprawdę wystarczy tylko wejść do wnętrza (samemu lub ze znajomymi) i odpowiednio ustawić się, nacisnąć przycisk oznaczony jako START, odczekać kilka sekund i odebrać gotowe zdjęcia. Wykonywane są one w standardowym formacie 10 × 15 cm lub też nieco bardziej panoramicznym — 5 × 15 cm.

Biorąc pod uwagę to, jak wysoką jakością wykonania odznacza się fotobudka, cena zakupu jest bardzo atrakcyjna. Producent stosuje trwałą i solidną obudowę (cechującą się jednocześnie nowoczesnym designem), dobry aparat ze świetną optyką (tzw. lustrzankę), wyraźny i duży monitor dotykowy (do podglądu zdjęć) i specjalną drukarkę fotograficzną. Całość działa w oparciu o odpowiednio skonfigurowany (i ukryty w obudowie) komputer typu PC.

By zabawa przy robieniu śmiesznych i szalonych fotografii była jeszcze lepsza, producent do każdego zamówienia na fotobudkę dokłada:

  • ozdobne szablony i ramki,
  • śmieszne gadżety do pozowania (np. okulary, sztuczny nos),
  • zapas jakościowego papieru fotograficznego.

Spodobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!