bulgariamagica.pl to miejsce w Sieci, dzięki któremu marketing staje się prosty!

Poznaj naszą redakcję

Drewniane elewacje - ponadczasowa klasyka

Bartek Włodarczyk 0 komentarzy 2022-01-17
Drewniane elewacje - ponadczasowa klasyka

Naturalne wykończenia domów zachwycają eleganckim wyglądem, a ponadto są praktyczne, ponieważ pozbywanie się zabrudzeń nie sprawia większych problemów. Elewacje drewniane powodują, że obiekt wydaje się przytulniejszy i przyjazny. Kojarzą się przede wszystkim z górskimi chatami lub urokliwymi domkami znajdującymi się na wsiach. Są one polecane miłośnikom klasycznych rozwiązań, które będą wyglądać dobrze po wielu latach. Drewno wykorzystane do produkcji elewacji znakomicie komponuje się z innymi materiałami, takimi jak kamień, beton, szkło lub cegła. Firmą zajmującą się sprzedażą tego typu produktów jest TDM Tarasy. Wszystkie wyroby dostępne w katalogu mają niezbędne atesty. Odznaczają się też trwałością, estetyką i niepodatnością na zniszczenia.

W asortymencie znajdują się również drewniane deski układane na tarasach i w innych przestrzeniach. Stanowią one alternatywę dla ceramicznych płytek, które są chłodniejsze i mniej przytulne. Pokryto je specjalną warstwą ochronną, dzięki której nie są narażone na działanie insektów, pojawianie się pleśni i grzybów oraz wilgoć, dlatego sprawdzają się w trudnych warunkach. Mogą być wystawiane na mróz oraz silne promieniowanie słoneczne, bez ryzyka płowienia koloru.

Zainteresowanie wśród klientów wzbudza modrzew syberyjski. Taras, na którym położono deski z tego materiału, prezentuje się elegancko i z łatwością odnajduje się w każdym stylu aranżacyjnym. Produkty te są bardzo twarde, a co za tym idzie – niepodatne na odkształcenia, zarysowania czy pękanie. Wytrzymałość desek modrzewiowych wynika przede wszystkim z ich gęstości, która jest większa w porównaniu do wielu innych gatunków drewna. Nie chłoną one wody i występują w kilku odcieniach.

Spodobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!