bulgariamagica.pl to miejsce w Sieci, dzięki któremu marketing staje się prosty!

Poznaj naszą redakcję

Inspiracje na wystrój hotelu - Producent mebli hotelowych

Kazimierz Kalinowski 0 komentarzy 2019-03-14
Inspiracje na wystrój hotelu - Producent mebli hotelowych

Jednym z nich jest producent mebli hotelowych Limba. Od trzech dekad dostarcza na rynek wysokiej jakości umeblowanie, które doskonale sprawdza się w motelach, hotelach, pensjonatach, apartamentach, domkach letniskowych i wszystkich innych miejscach pełniących funkcję noclegową. Bardzo duża trwałość nawet przy intensywnym użytkowaniu i atrakcyjne wzornictwo w równie atrakcyjnej cenie to zalety, z których korzystają klienci z branży hotelarskiej od wielu lat.

Proponowana linia produktowa odznacza się zastosowaniem wysokiej jakość materiałów, a atrakcyjne wzornictwo pozwala umeblowaniu odnaleźć się w każdym typie obiektów, nawet o charakterystyce typu premium.

W katalogu przedsiębiorstwa znajdują się trzy systemy:

  • Olimp - doskonały do pokoi i apartamentów o podwyższonym standardzie, dzięki koleinie naturalnej i miękkiej linii łuków nadaje pomieszczeniu wytwornego charakteru; elementy tego kompletu, to łóżko, szafy, szafki, toaletki oraz akcesoria dodatkowe, które w wysmakowany sposób dopełniają całość;
  • Orion - dedykowany przede wszystkim do apartamentów - brak zamkniętych przestrzeni i dużo zaokrągleń to optymalny sposób na zaaranżowanie ograniczonych pomieszczeń; elementy podstawowe to łóżko, szafa i toaletka;
  • Steo - elegancja i klasyczne wzornictwo, które łączą się w uniwersalną stylistykę, która sprawdzi się w pokoju każdego rodzaju; charakterystyczne drewniane nogi dodają całości lekkości.

W zależności od potrzeb istnieje możliwość dopasowania gabarytów, a bogata gama kolorystyczna z kolei umożliwia znalezienie stosownych mebli pod dany tym aranżacji wnętrza.

Spodobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!