bulgariamagica.pl to miejsce w Sieci, dzięki któremu marketing staje się prosty!

Poznaj naszą redakcję

Jakie wsparcie proponuje adwokat od prawa pracy z Wrocławia?

Mieszko Kamiński 0 komentarzy 2022-06-21
Jakie wsparcie proponuje adwokat od prawa pracy z Wrocławia?

Do pracowniczych konfilktów dochodzi dosyć często. Problemy wynikają zarówno z nieznajomości przepisów przez pracowników, jak i nadużyć ze strony samego pracodawcy. Zdecydowana większość spraw zostaje rozwiązana prywatnie bez ingerencji odpowiednich służb. Jednak w niektórych przypadkach konieczne jest wejście na drogę sądową, aby domagać się choćby zadośćuczynienia.

Adwokat od prawa pracy z Wrocławia może reprezentować klienta (pracodawcę lub pracownika) już na etapie negocjacji oraz podczas rozprawy sądowej. Podczas konsultacji ustalany jest zawsze plan działania wraz z przygotowaniem niezbędnych wniosków do sądu. Adwokaci zwykle dążą do tego, aby na etapie mediacji udało się dojść do korzystnego porozumienia, dzięki czemu rozprawa sądowa stanie się już tylko formalnoscią. Wszystko jednak zależy od rodzaju prowadzonej sprawy oraz podejścia skonfliktowanych stron. 

Która kancelaria prawnicza we Wrocławiu zajmuje się sprawami z zakresu prawa pracy?

 Na stronie kancelariapawlowska.pl została przedstawiona oferta wrocławskiej kancelarii adwokackiej, której główną specjalizacją jest właśnie prawo pracy. Adwokaci kontaktują się w imieniu klienta z drugą stroną sporu w celu wynegocjowania odpowiednich warunków i w miarę możliwości zakończenia sprawy bez ingerencji sądu. Najczęściej prowadzone sprawy dotyczą takich zagadnień jak:

  • ustalenie istnienia stosunku pracy,
  • zwolnienie dyscyplinarne,
  • wypadki na terenie zakładu pracy,
  • odszkodowania za nieodpowiednie traktowanie pracownika (dyskryminacja, mobbing),
  • wypłacenie naleznego wynagrodzenia za m.in. nadgodziny czy niewykorzystany urlop,
  • zakaz konkurencji.

Na stronie stronie zamieszczono szczegółowy zakres świadczonych usług wraz z danymi kontaktowymi.

Spodobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!