bulgariamagica.pl to miejsce w Sieci, dzięki któremu marketing staje się prosty!

Poznaj naszą redakcję

Medyczna kozetka lekarska - w jakich miejscach się sprawdzi?

Marcelina Ostrowska 0 komentarzy 2023-04-29
Medyczna kozetka lekarska - w jakich miejscach się sprawdzi?

Profesjonalne kozetki lekarskie to konstrukcje sprawdzające się w placówkach medycznych i ułatwiające wykonywanie badań. Dzieli się je na modele rehabilitacyjne oraz przeznaczone do masażu, które mają otwór na twarz. Są one użytkowane każdego dnia, dlatego tak ważna jest ich wytrzymałość. Powinny być produkowane z solidnych materiałów, które rzadko się niszczą i są łatwe w utrzymaniu w czystości. Leżanki medyczne odznaczają się dużym maksymalnym obciążeniem i niepodatnością na działanie środków dezynfekujących, zawierających alkohol. Niektóre dają możliwość regulowania wysokości za pomocą niewielkiego pokrętła.

Kozetki występują w wersji hydraulicznej oraz elektrycznej, a więcej informacji na ich temat zaprezentowano na stronie corradomed.pl. Prowadzi ją przedsiębiorstwo współpracujące z przedstawicielami branży medycznej oraz właścicielami salonów masażu, chcącymi zapewnić maksimum komfortu klientom. Czeka na nich wytrzymała lekarska kozetka medyczna ze wspomnianym otworem na twarz, która bywa nieoceniona w trakcie masaży rehabilitacyjnych bądź leczniczych, wymagających leżenia na brzuchu.

Wszystkie modele udostępnione w katalogu stworzono z niezawodnych materiałów. Cieszą się one uznaniem nie tylko ze względu na małe ryzyko pojawiania się uszkodzeń, ale też estetyczny wygląd. Mają regulowane zagłówki, a niekiedy kółka umożliwiające przenoszenie z miejsca na miejsce, bez żadnego wysiłku. Kozetki zostały obite skóropodobnym materiałem, gwarantującym bezproblemową dezynfekcję. Występują w kilku odcieniach, co ułatwia dopasowanie ich do kolorystyki dominującej w gabinetach. Produkty te mają też metalowe nogi malowane proszkowo, na których nie pojawiają się nieestetyczne odpryski.

Spodobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!