bulgariamagica.pl to miejsce w Sieci, dzięki któremu marketing staje się prosty!

Poznaj naszą redakcję

Niezawodna terapia punktów spustowych

Bartek Włodarczyk 0 komentarzy 2020-01-08
Niezawodna terapia punktów spustowych

Bóle mięśniowe od czasu do czasu dotykają każdego człowieka. Jeżeli jednak są przewlekłe i bardzo uciążliwe, to może wystąpić podejrzenie, iż wytworzył się dokuczliwy punkt spustowy i niezbędna będzie konsultacja poznańskiego specjalisty z AR-FIZ. Doświadczony fizjoterapeuta i masażysta jest w stanie rozwiązać ten problem przy pomocy kilku sesji głębokiego masażu leczniczego. 

W jaki sposób uwolnić się od ciągle bolących mięśni?

Dokuczliwe bóle mięśniowe mogą utrudniać codzienne funkcjonowanie. Czynności, które do tej pory nie stanowiły żadnej trudności, a wręcz wykonywane były w pełni automatycznie, nagle stają się niemożliwe do wykonania. Może to dotyczyć noszenia siatek z zakupami czy lekkiej aktywności fizycznej - wszystko zależy od tego, w jakim miejscu uaktywnił się punkt spustowy. Najbardziej efektywnym sposobem, dzięki któremu skutecznie można wygrać z tym problemem, jest terapia punktów spustowych.

Na czym polega taka terapia?

Warto wspomnieć o tym, że terapia ta wykonywana jest przez osoby z dużym doświadczeniem i odpowiednim wykształceniem, dzięki czemu ma bardzo wysoki współczynnik skuteczności. Podczas terapii wykorzystywane są dedykowane techniki masażu. Chodzi o to, aby sprawić, by bolący fragment mięśnia przestał być aktywny. Można to osiągnąć albo przez terapię masażem, albo przez serię zastrzyków. Dla każdego, komu na samą myśl o wielkiej igle przechodzą ciarki po plecach, z pewnością wybierze terapię punktów spustowych. Aby osiągnąć konkretne rezultaty, trzeba wykonać przynajmniej kilka masaży konkretnego miejsca.

Spodobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!