bulgariamagica.pl to miejsce w Sieci, dzięki któremu marketing staje się prosty!

Poznaj naszą redakcję

Przewozy międzynarodowe - CzarneckBus

Zofia Mróz 0 komentarzy 2019-11-16
Przewozy międzynarodowe - CzarneckBus

Organizując wyjazd zagraniczny, trzeba zwracać uwagę nie tylko na koszty wynikające z całego przedsięwzięcia, ale także na stosowane uprawnienia firm przewozowych. Wiele z nich wykorzystuje niewiedzę wynajmujących i wynajmuje swoje pojazdy bez zezwolenia. To niedopuszczalny proceder, który jest powszechnie piętnowany.

Wszystkie zezwolenia zarówno dla ruchu krajowego, jak i dla ruchu międzynarodowego posiada firma Czarnecki Bus, która działa na rynku już od wielu lat. W tym czasie jej autokary pokonały wielokrotnie Europę, podróżując do jej najdalszych zakątków. Co ciekawe wszystkie pojazdy wróciły do Polski bez uszkodzeń, w czym bardzo duża zasługa kierowców, którzy od wielu lat zasiadają za kierownicą autokarów turystycznych. 

W ofercie znaleźć można przewozy międzynarodowe oraz przewozy krajowe. Klienci mogą wybierać spośród dużej gamy pojazdów, które są w stanie jednorazowo przewieźć od kilku do kilkudziesięciu osób. Są to pojazdy największych światowych producentów, takich jak Iveco, Mercedes i Setra. We flocie nie brakuje też mniejszych pojazdów, które idealnie nadają się do obsługi wycieczek szkolnych oraz pielgrzymek.

Każdego roku na wynajem autokarów w Poznaniu decyduje się wielu klientów. Doceniają one niskie ceny oraz wysoką jakość świadczonych usług. Co ważne grono zadowolonych pasażerów ciągle się powiększa, a to za sprawą obsługi kontrahentów z całego kraju. Wśród nich znajdują się między innymi przedsiębiorstwa, które najczęściej podróżują z prezentowanym przewoźnikiem na imprezy integracyjne. 

Spodobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!