bulgariamagica.pl to miejsce w Sieci, dzięki któremu marketing staje się prosty!

Poznaj naszą redakcję

Zamówienia publiczne - Dlaczego warto iść na szkolenie?

Bartek Włodarczyk 0 komentarzy 2019-12-29
Zamówienia publiczne - Dlaczego warto iść na szkolenie?

Procedury finansowania zamówień publicznych są ściśle określone w ustawie. Warto więc znać jej treść. Przepisy dotyczące prawa zamówień publicznych ciągle się zmieniają. Trzeba więc na bieżąco je śledzić i prawidłowo interpretować. Jedną z form uzupełnienia wiedzy w tym zakresie są różne branżowe kursy i szkolenia. Dlaczego warto iść na szkolenie z zamówień publicznych? Przede wszystkim trzeba wybrać typ kursu, który dotyczy interesującego sektora. Można na nich poznać zarówno obwiązujące przepisy, jak i wszystkie zachodzące w nich zmiany. W Warszawie szkolenia z zamówień publicznych prowadzą doświadczeni specjaliści.

Na kancelariamazurek.pl można sprawdzić, jakie kwestie są poruszane na szkoleniach. To przede wszystkim przygotowania do wejścia w życie nowelizacji o zamówieniach publicznych w 2021 roku. Specjaliści omawiają najważniejsze zmiany w prawie dotyczące, m.in.:

  • czym są zamówienia bagatelne,
  • wyglądu i wzoru nowych dokumentów,
  • klauzul waloryzacyjnych,
  • zmian w rozpatrywaniu skarg na orzeczenia KIO.

Tematyka i treści przekazywane na szkoleniach są dostosowane do potrzeb klienta. Na podanej wyżej stronie można przeczytać krótki opis proponowanych szkoleń i pobrać ich szczegółowy plan. Pomoże to w wyborze odpowiedniego rodzaju warsztatów – jedno- bądź dwudniowych. Proponowane programy można przejrzeć:

  • online,
  • w pliku PDF.

Można też poprosić o przygotowanie zindywidualizowanego programu dla danej branży. Specjaliści, przygotowując go, uwzględnią wszystkie sugestie zamawiającego. Więcej informacji można zasięgnąć pod numerem telefonu dostępnym na stronie.

Spodobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!